Antwort schreiben 
 
Themabewertung:
  • 0 Bewertungen - 0 im Durchschnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“
07.01.2019, 01:24
Beitrag: #1
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“

[Bild: kKgtHFz.jpg]
-
-
-
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“
я ти він вона 2019
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“

[Bild: 4ih6xYT.jpg]

"я ти він вона дивитися онлайн" Невловимий вбивця-месник за допомогою пістолета вершить своє правосуддя над злочинцями, що зуміли вислизнути з лап закону. Напарники Девід Фіск і Томас Кований отримують цю заплутану справу. Проте несподіваний хід кіллера плутає всі карти, і друзі виявляються під підозрою у колег. Розслідуючи ряд жорстоких вбивств дівчат легкої поведінки на річці Ґрін-Рівер, детективи Дейв Райхерт і Роберт Кеппел заходять у глухий кут. Єдиний висновок, до якого вони приходять - це те, що серійний вбивця-маніяк справжній професіонал і не залишає жодного сліду. Сюжет картини розгортається у двох часових площинах - за наших часів і за тридцятих років минулого століття. Якось під час прогулянки парком молодий журналіст Микола Воротницький натрапив на труп відомого бізнесмена і політика. Поряд з тілом лежав орден Лєніна, а саме вбивство було скоєно золотою кулею. Незалежне розслідування приводить журналіста до справжнього вбивці - однак імені його він вирішує не оприлюднювати. На військовій базі США був знайдений труп молодої труп дівчини - капітана Елізабет Кемпбелл, яка є дочкою начальника бази - генерала Кембелла. 600 000-тонного супертанкера у натуральну величину і 3 зменшених моделі атомних підводних човнів. Найбільший розрив між фільмом і його продовженням - 46 років. Казка "Повернення в країну Оз" вийшла на екрани в 1985 році. Найплідніший режисер сучасного кіно - покійний Райнер Вернер Фасбіндер - 37 повнометражних фільмів, три новели, два телесеріали і одна документальна стрічка за 17 років роботи в німецькому кіно. Є і інші приклади - французький класик Жан Віго зняв лише одну повнометражну картину-мелодраму "Аталанта". Актор, якому належить рекорд по числу головних ролей, - Премо Назірон, зірка 300 малазійських фільмів, але навряд чи знайдеться працелюбніший актор, ніж американець Йен Лейтон. З 1951 р. він зіграв в кіно, театрі і на телебаченні 3395 (!) ролей. Правда, світової слави при цьому він так і не досяг - Лейтона і в Америці мало хто знає. Значна фільмографія серед голлівудських зірок першої величини у Джона Уейна - з 1927 р. 1976 р. він знявся в 153 стрічках, з них в 142-х в головній ролі.

я ти він вона 2019 „Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“ "я ти він вона дивитися онлайн"
Alle Beiträge dieses Benutzers finden
Diese Nachricht in einer Antwort zitieren
Antwort schreiben 


Nachrichten in diesem Thema
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“ - TbDj.pjlu - 07.01.2019 01:24

Gehe zu:


Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste

Kontakt | 1. PBV Amberg | Nach oben | Zum Inhalt | Archiv-Modus | RSS-Synchronisation